WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Anzer Bali Satisi

Anzer Balı Torlak Arıcılık

Arıların Aylık Bakımı Nasıl Olur ?

Arıların aylık bakımı nasıl olmalı dır? Her ay için detaylı şekilde anlatmaya çalıştık. Arılar devamlı olarak kovanda olduklarından kovan ağızlarının temizliği ve havalandırma yapılır. Arılar için yeteri yem yoksa bez parçasına toz şeker konarak kovan içine yerleştirilir

ari bakim aylik bakim


İNCELE

Anzer Balı Torlak Arıcılık

Dünyada Arıcılık

Günümüzde arıcılık, tüm dünyada yapılan en yaygın tarımsal faaliyetlerden birisidir. Bugün dünyada 56 milyon dolayında arı kovanı bulunmakta ve bunlardan 1.2 milyon ton dolayında bal üretilmektedir. Üretilen balın yaklaşık 1/4'ü ticarete konu olmakta ve dış satımın yüz 20 si dolayındaki bal üreticisi ülkeden yapılmaktadır.

arıcılık dunyada arıcılık


İNCELE

Anzer Balı Torlak Arıcılık

Dünyadaki Arı Irkları

Dünyadaki arı ırkları hakkında kısa ama önemli bilgiler.İtalyan arısı, Kafkas Arısı ve diğer arı ırklarının özellikleri nelerdir? Ülkemizde hangi ırk yaygındır ? Tüm bunların cevabı makalemizde.

arı bal arı ırkı


İNCELE
Polen
Ovit-sivrikaya

İletişim Formu

Tüm Soru ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet veren bir site sunabilmek için çerez kullanıyoruz. .Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. Detaylı Bilgi