WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Anzer Bali Satisi
 HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Anzer Balı ve tüm bal ürünlerimiz, Rize'nin yüksek dağlarından, katkısız şekilde sizlere sunulmaktadır.

Kendi üretimimiz olan ballar tamamı ile doğal, katkısız ürünlerdir. Asırlık tecrübemiz ve marka güvenilirliğimiz ile sizlere sağlıklı, kaliteli bal ürünleri sunmanın gururunu yaşıyor, bu bilinçle her detaya titizlikle önem veriyoruz.

Gayemiz Rize'nin Yüksek Dağlarında üretilen kaliteli balları ülkemizin en uzak şehrine kadar ulaştırmak ve vatandaşlarımızın hakiki balı, sağlıklı şekilde tüketmesini sağlamaktır.

Tüm ürünlerimizin tahlilleri, belgeleri mevcuttur.


Beğenilmeyen balı geri alma garantiside vardır.

Rabbim bütün insanlara sağlık sıhat versin. Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla. Rabbin bal arısına vahyetti: Dağlarda, ağaçlarda ve onların kurdukları çardaklarda kendine evler edin. (NAHL SURESİ / 68) Sonra meyvelerin tümünden ye, böylece Rabbinin sana kolaylaştırdığı yollarda yürü-uçuver. Onların karınlarından türlü renklerde şerbetler çıkar, onda insanlar için bir şifa vardır. 

Şüphesiz düşünen bir topluluk için gerçekten bunda bir ayet vardır. (NAHL SURESİ / 69) Takva sahiplerine va'dedilen cennetin misali (şudur): İçinde bozulmayan sudan ırmaklar, tadı değişmeyen sütten ırmaklar, içenler için lezzet veren şaraptan ırmaklar ve süzme baldan ırmaklar vardır ve orda onlar için meyvelerin her türlüsünden ve Rablerinden bir mağfiret vardır. 

Hiç (böyle mükafaatlanan bir kişi), ateşin içinde ebedi olarak kalan ve bağırsaklarını 'parça parça koparan' kaynar sudan içirilen kimseler gibi olur mu?

İletişim Formu

Tüm Soru ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet veren bir site sunabilmek için çerez kullanıyoruz. .Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. Detaylı Bilgi