WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Anzer Bali Satisi

Arıcılık ve Rize Hakkında

Türkiye'de olduğu gibi Rize'de de 1980 öncesi taşıma arıcılık mevcut değildi.

İnsanlar kendi ihtiyaçlarını karşılamak için arıcılık yapar, ağaçlara kara kovanlar koyarlardı.

80'li yıllardan sonra Fenni kovan kültürüne geçilmeye başlanmıştır.Arıcılıkğın Rize halkına maddi yönden katkısı büyüktür.Rize' de 90.000 civarı kovan olduğu biliniyor. Ülke ekonomisine bu tarımın çok katkısı vardır.

Arıyı sadece bal olarak düşünmemek lazım.Dünyanın hiç bir yöresinde olmayan çeşit çiçekler Rize'de vardır. 

Halkımıza şifa kaynağı olan balların üretimi yüksek rakımlı yaylalarda yapılmaktadır.Bilinçli tarım yapılmaya başlanması  ve devletimiz tarafından sektöre destek verilmesi,Rize halkına ve ülke ekenomisine katkı sağlamıştır.

Anzer Balının ve  Tüm Doğal  Rize ballarının kalitesinin en önemli etkeni  bilinçli arıcılık tarımı yapılmasıdır.Rize arıcı insanları şekerli bal üretmez,bu da Rize'nin balının kaliiteli ve dünyaca ünlü olmasını sağlar.

Anzer Petek Torlak Arıcılık olarak bizler yıllardır , dede mesleğimiz olan arıcılığın arkasında ve doğal, gerçek ballarımızla hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu

Tüm Soru ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet veren bir site sunabilmek için çerez kullanıyoruz. .Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. Detaylı Bilgi